0212 230 69 34

REZERVASYON

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Salonumuz için yapılmış yorumlar

NİLAY & harun

çok geniş ve şık bir salon tavanı yüksek ve içi çok ferah biz ağustos sıcağında düğün yapmış olmamıza rağmen havalandırmalar ve klimalar sayesinde hiç hissetmedik memnun kaldık

Yorum Tarihi: 28-11-2019

YAKUP

süslemelere bayıldım dekorasyon cok basarılıydı gercekten alanda çok geniş herkez çok rahat etti personelde çok güleçti teşekkür ederşiz akvaryum düyün salonu

Yorum Tarihi: 28-11-2019

malik ve dilan

Malik & Dilan İlgi alaka üst seviyede. Fiyat hizmete göre çok uygun. Kaliteli bir hizmet var. Biz düğünümüzü burada yaptık. Menun kaldık herkese tavsiye ediyoruz.

Yorum Tarihi: 28-11-2019

ırmak

Düğün Tarihi: 07.09.2014 Benim nişanımda burada gerçekleşti daha sonrasında düğünümüzüde burada yapmaya karar verdik. Güzel bir salon yaklaşık 1000 kişilik kapasitesi var. Mekan geniş dans pistinde rahatça oyun oynanabilliyor. Dekorasyonu güzeldi müzikleri dj çaldı isteklerimize uygundu baya eğlendik. Kokteyl tarzında yemek verdik onlarda güzeldi gelin odasına pasta kokteyl ikramı oldu bizi o telaşla aç bırakmadılar. Fotoğraf çekimleri güzeldi. Düğünümüz iyi geçti burada düğün yapmak isteyenlere önerebilirim.

Yorum Tarihi: 28-11-2019

ERHAN

ER ERHAN Düğün Tarihi: 20.09.2015 öncelikle otopark sorunu yok hizmet kalitesi çok iyi 800 kişilik kapasitesi var pist alanı çok iyi geniş ve kolonsuz ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut kapalı bir mekan havalandırma klima mevcut ferah bir mekan ikramlı bir organizasyondu ayrıca yarı yemekliydi yemekleri çok lezzetli ve çeşitleri fazlaydı ilgili kişiler çok ilgiliydiler tercih sebebim daha önce kardeşimin düğünü olduğu için ve memnun kaldığım için tercih sebebimdi konuklarım çok memnun kaldı gelin odası çok temiz ve çok iyidi lavabosuda vardı ve çok temizdi :)hizmet kalitesine göre ücreti gayet normaldi :)

Yorum Tarihi: 28-11-2019

Yorum Yazın


Sizde Görüşlerinizi ve Önerilerinizi Bizimle Paylaşın.